Kompletní řešení pro průmyslové čištění a údržbu povrchů!

Rodinný podnik s tradicí

Přesvědčíme v údržbě a výrobě všech průmyslových odvětví všech průmyslových odvětví s ekologickými kompletními řešeními pro čištění dílů kontaminovaných olejem a tukem.
Osvědčená technologie IBS se jen v Evropě úspěšně používá na více než 70 000 místech.
Od technologie mycích zařízení přes regenerovatelné čisticí chemikálie až po vlastní recyklaci – řešení od IBS je vždy profesionální řešení šité na míru.

Vaše výhoda.
Zařízení na čištění dílů IBS se studenými čističi přesvědčí nejlepší ekologickou účinností a ve všech bodech vyhovují zákonu na podporu oběhového hospodářství. Používáním čisticího prostředku v uzavřeném okruhu a pomocí speciálního systému čerpadel dosáhnete při čištění dílů IBS vysokého stupně čištění, pracujete hospodárně, udržitelně a bez rizik pro lidi a životní prostředí.
Pro univerzální použití speciálních čisticích prostředků IBS na vodní bázi vám automatické pračky IBS nabízejí vysoký prací výkon a snadnou manipulaci díky plně automatickému čisticímu procesu.

Pro profesionály od profesionálů.
► Máme kompetence. Máme suroviny!
► Čistič. Zařízení. Likvidace.
► 100% vyrobeno v Německu! A jsme na to hrdí!
► Vyřešíme váš problém s čištěním!

On-line.
Technické listy, certifikáty a aktuální informace IBS jsou k dispozici na našich webových stránkách. Videa na výměnu sudů vám usnadní život!

Novinky a dokumenty

Objevte všechny novinky a dokumenty společnosti IBS Scherer. Získejte informace o nových produktech, bezpečnostních informacích a informacích pro zákazníky týkajících se produktů a také nejnovější tiskové zprávy.

Shelf Wood
Zjistěte více
IBS Scherer

Místa

Jsme vám k dispozici kdykoli a kdekoli. Zde najdete přehled poboček našich evropských společností a prodejních partnerů po celém světě.

Všechna místa IBS

Katalog

Celé portfolio produktů IBS se zaměřením na příslušné vlastnosti produktů zde naleznete jako flip katalog nebo katalog PDF ke stažení.

Do katalogu
IBS Scherer

Videa

Zde najdete ukázková videa z praxe. Například návod na sestavení IBS – zařízení na čištění díllů nebo výměnu sudu v mycím zařízení. Vyzkoušejte čisticí prostředky a produkty na údržbu IBS v akci a přesvědčte se o jejich účinku (wow efekt zaručen)!

Všechna videa

Historie společnosti IBS

Přečtěte si více o vývoji IBS – Systému čištění důležitých milnících v úspěšném příběhu německé rodinné firmy s tradicí.

1967

Založení Wolfganga Scherera oHG ve Wiesbadenu

1972

Založení IBS Scherer GmbH

Zjistěte více