Plně automatické čištění postřikem

Čištění stříkáním:

Existuje mnoho různých způsobů efektivního čištění v průmyslu, výrobě a dílnách. Správná volba závisí na příslušných požadavcích.

Čištění stříkáním je jednou z nejúčinnějších a nejuniverzálnějších metod čištění. Je vhodné pro čištění všech typů povrchů, od kovových a plastových až po skleněné. Čištění rozprašováním spočívá v nastříkání čisticího prostředku na čištěný povrch. Ten rozpouští a odstraňuje nečistoty a usazeniny. Čistící prostředek se používá v automatických mycích strojích, záplavových čisticích systémech nebo ponorných vanách.

Různé čisticí prostředky se používají pro čištění postřikem, zaplavovací čištění, ponorné čištění a automatické mycí stroje. Alkalické čisticí prostředky jsou obzvláště účinné při odstraňování mastnoty, oleje a nečistot. Neutrální čisticí prostředky jsou šetrnější k povrchům, a proto jsou vhodné zejména pro čištění citlivých materiálů. Vyberte si mezi naším neutrálním čisticím prostředkem WAS 10.500 bez označení nebo alkalickým čisticím prostředkem WAS 10.100, který odstraní i ty nejodolnější nečistoty.